Önceliğimiz Hatayspor'u ligde tutmak - Hatay Söz Gazetesi

Önceliğimiz Hatayspor'u ligde tutmak

  • Eklenme Tarihi :03.05.2024 | 12:01
  • Muhabir :Haber Merkezi

Demirel’den boşalan koltuğa oturan, bordo-beyazlıların yeni teknik direktörü Özhan Palut, Hatayspor’un küme düşmeyeceğini söyledi.

Önceliğimiz Hatayspor'u ligde tutmak

Çok zorda olsa takımı ligde tutmak için hep birlikte mücadele edeceklerini belirten Palut, “Yeniden Hatayspor camiası ile anlaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.  Bu camia benim evim ve yuvam. Yabancılık çekmeyeceğim bir yerdeyim, çünkü ilk geldiğimizde güzel şeyler yaptık ve ayrılırken de iyi ilişkiler içerisinde ayrıldık. Hatayspor'un zor günde beni göreve çağırması ve benim de bu teklifi geri çevirmem mümkün değil. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz ama  hep birlikte el vereceğiz, birbirimize sımsıkı sarılacağız. Takımı ligde tutmak için tüm enerjimizi ortaya koyacağız ve bunu da başaracak güçteyiz" diye konuştu.

 

Hatayspor'da forma giyen oyuncuların en çok morale ve sevgiye ihtiyacı olduğunu belirten Pulat, "Oyuncularımıza güven aşılayacağız, camianın onlara güvendiğini söyleyeceğiz. Artık olumsuz bir şey düşünmemelerini, sadece Gaziantepspor maçına odaklanmalarını isteyeceğiz. Çünkü tek hedefimiz ve önceliğimiz Hatayspor'u ligde tutmak olacaktır. İnşallah güzel günler bizleri bekliyor" dedi.