SAHAMIZDA PLAY OFF OYNAMAK İSTİYORUZ - Hatay Söz Gazetesi

SAHAMIZDA PLAY OFF OYNAMAK İSTİYORUZ

  • Eklenme Tarihi :21.04.2024 | 09:46
  • Muhabir :Haber Merkezi

SAHAMIZDA PLAY OFF OYNAMAK İSTİYORUZ

Geçen haftaki maçla ilgili değerlendirme yapan İskenderunspor kulüp başkanı Hakan Bolat, çok güçlü ve 3-4 kat para harcamış bir rakibe karşı çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Play off'ta rahatlayabilmeleri için 3 puan almaları gerektiğinin altını çizen turuncu-mavili kulübün başkanı Hakan Bolat “Ona göre taktik bir anlayış ile çıktık ve menemeni kendi sahasında mağlup ettik, bu çok önemli bir başarı. İnşallah tabii ki bundan sonraki önümüzdeki 3 maç da çok önemli. Onlara da iyi bir şekilde çalışıyoruz. Play off'ta 3 yıldan beri İskenderunspor bu şehir temsil ediyorsa, İskenderun şehrini en iyi şekilde temsil edip başarılı bir finish yapmak istiyoruz. 1 lige çıkabilir miyiz, çıkamaz mıyız? Play Off’a kalırsak %10 ihtimalimiz var. Ondan sonraki turu geçersek %20 ihtimal var. Ondan sonra %30 ihtimal var. Şu an bunu konuşmak için çok erken, şu an motive olmamız gereken şey önümüzdeki 3 maçı en iyi şekilde bitirip play off'u garantilememiz gerekiyor. Şu an play off'un 3 puanı üstündeyiz averajla Isparta'nın üzerindeyiz 1 puan da oradan 4 puan İnşallah elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Taraftarları bu haftaki maça bekliyoruz” diye konuştu.

SAHAMIZDA PLAY OFF OYNAMAK İSTİYORUZ

Stadı gezdiklerini çok eksiğinin bulunduğunu belirten Başkan Bolat, Belediye Başkanı Mehmet Dönmez ve Kaymakam Murat Sefa Demiryürek ile her şeyi hareketlendirdiklerini aktararak “İki hafta içinde bitirmeyi planlıyoruz. Bitirebilir miyiz? Biter diye söz vermek istemiyorum ama son maçımızı veya play off maçını kendi şehrimizde Sarıseki stadında oynamak istiyoruz” dedi.