SÖYLEMEK İSTEYİP DE SÖYLEYEMEDİĞİ NE?

  • Eklenme Tarihi :17.01.2023 | 09:27
  • Muhabir :

Oldukça mutsuz olduğu gözlenen Demirel’in futbolcularıyla ilgili söyledikleri de şok etkisi yarattı.

SÖYLEMEK İSTEYİP DE SÖYLEYEMEDİĞİ NE?

Galatasaray maçının ardından, “Söylenecek çok şen var ama söyleyemiyorsunuz” diyen Volkan Demirel’in söylemek isteyip de söyleyemediklerinin neler olduğu merak konusu oldu. 

 SÜPER Ligde galibiyeti unutarak ligin dibine demir atan Atakaş Hatayspor’da ters giden bir şeyler var. Bunun en büyük göstergesi de Teknik direktör Volkan Demirel’in Galatasaray maçının ardından söylediği sözler. “Aslında söylenecek çok şer var ama söyleyemiyorsunuz” diyerek söze başlayan Demirel kafalarda bir sürü soru işareti bırakırken, futbolcularıyla ilgili yaptığı açıklamalarda ilk defa bu kadar acımasız oldu.

BU ALIŞKANLIK NEREDEN GELİYOR, ARAŞTIRIYORUZ

Futbolcularının oyunu defanstan kurma gibi bir alışkanlıklarının olduğunu belirten Demirel, “Bu alışkanlık nereden geliyor bilmiyorum. Ama araştırıyoruz” diyen Demirel için acaba takıma hakim değil mi? sorusunu da gündeme getirdi. “Bu sezonu atlatmak istiyorum” sözleri ise başka bir tartışma konusunu gündeme getirdi. Çoğul yerine tekil konuşmasının, ayrılık sinyali olduğuna dair görüş bildirenlerin yanı sıra, “Volkan hoca istediği transferler yapılmazsa istifa eder” yorumlarına da neden oldu. 

TARAFTAR UMUDU KESMEK ÜZERE

Teknik Direktör Volkan Demirel’in bu açıklamalarının ardından kafalarda bir süre soru işareti oluştururken, taraftarlarda Hatayspor’danr umudu kesmek üzere . Ligde galibiyet sevinci yaşamayı özledik diyen Bordo-Beyazlı taraftarlar, “Ligin ilk yarısını tehlikeli bölgede bitirdik. Yapılan açıklamalardan öyle anlaşılıyor ki Volkan hoca ile yönetim arasına kara kedi girdi. Yaşadığı ekonomik sıkıntılar yüzünden transferde sık eleyip sık dokuyan yönetim Volkan hocanın istediği futbolcuları alamazsa işimiz çok zor.” Dediler.

FUTBOLCULAR 3 GÜN İZİNLİ

Teknik Direktör Volkan Demirel Galatasaray maçı sonrası futbolcularına 3 gün izin verdi. 3 günlük izinin ardından kendi tesislerinde toplanarak ligin 21. Haftasında oynayacakları Trabzonspor maçının hazırlıklarına başlayacak olan Bordo-Beyazlılarda moraller oldukça bozuk.” (Yaser ÇAPAROĞLU)