TAMAMEN DUYGUSAL!

  • Eklenme Tarihi :25.01.2023 | 14:20
  • Muhabir :

Atakaş Hatayspor’da transfer çalışmaları olumlu gitmiyor.

TAMAMEN DUYGUSAL!

Nedeni ise tamamen duygusal. Transfer için para bulmakta zorlanan Bordo-Beyazlılar, gerekli parayı bulmaları halinde anlaştıkları futbolcularla sözleşme imzalayacak. Ancak transferlerin Trabzon maçına yetişmesi mümkün görünmüyor.

 

 SÜPER ligde düşme potasında bulunan Atakaş Hatayspor’da transfer çalışmaları da olumlu yönde gitmiyor. Bunun en büyük nedeni ise tamamen duygusal. Transfer için para bulamayan Bordo-Beyazlı yönetim anlaşma aşamasında olduğu futbolcularla da şimdilik görüşmeleri durdurdu.

 

Futbolculardan beklemelerini isteyen yönetim, para arayışını sürdürüyor. Transfer için gerekli para bulunduğunda, transfer çalışmaları yeniden hız kazanacak. Ancak yeni transferlerin Trabzon maçına yetişmeyeceği de kesinlik kazandı.

TARAFTARDAN ELEŞTİRİ BOMBARDIMANI

Transfer için para bulamayan yönetimi taraftar eleştiri bombardımanına tutu. Her fırsatta yönetimin Süper Ligin en az borçlu kulübü olmakla övündüğünü belirten taraftarlar, “Demek ki süper ilgin en az borcuna sahip kulüp olmak kümede kalmak için işe yaramıyor. Transfer olmazsa küme düşeriz. Yönetimde bunu adı gibi biliyor, ama kaderlerine teslim olmuş gibiler. Eğer bugün transfer için para bulunamıyorsa işleri çok zor. Hatayspor’a geçmiş olsun. Gelecek sezon 1. Ligde mücadele ederiz” diye paylaşımlarda bulundular.

VOLKAN HOCANIN KEYFİ İYİCE KAÇTI

Transferlerin bir türlü yapılamaması Teknik Direktör Volkan Demirel’in de keyfini kaçırdı. İdmanlarda hayli moralsiz görünen Demirel takımını Trabzon maçına hazırlıyor.

Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşma öncesinde bu önemli karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar yaptıkları son idmanda dar taktik çalıştı. Dinamik Isınma ile başlayan İdmanda pas dirili ve dar alanda top kapma çalışması yapan Bordo-Beyazlılar 1 saat 25 dakika süren idmanı taktik çalışması ile tamamladı.

TARAFTARA MESAJ VAR

Yaşanan ekonomik sıkıntı nedeni ile istediği futbolcular şuana kadar transfer edilemeyen Teknik Direktör Volkan Demirel taraftarlardan Trabzonspor maçında tribünleri doldurmalarını istedi.

Tribünde ne kadar çok taraftar olursa sahada o kadar güçlü olacaklarının altını çizen Demirel, “Trabzonspor maçında taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Onların desteğini arkamıza alarak Trabzon karşısında iyi bir sonuç almak için mücadele edeceğiz. İnşallah kazanan taraf biz oluruz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)