TARAFTAR GÖREVİNİ YAPTI

  • Eklenme Tarihi :30.01.2023 | 09:48
  • Muhabir :

Bordo-Beyazlı taraftarlar, Trabzonspor karşısında takımlarını 90 dakika destekleyerek görevini yaptı.

TARAFTAR GÖREVİNİ YAPTI

 

Bordo-Beyazlı taraftarlar, Trabzonspor karşısında takımlarını 90 dakika destekleyerek görevini yaptı. Son 5 maçını kazamayan takımlarını güçlü Trabzonspor karşısında yalnız bırakmayan tartarlar, maça yoğun ilgi gösterdi ve alınan galibiyette önemli rol oynadı.

Bordo-Beyazlı taraftarlar Atakaş Hatayspor’un Onursal Başkanı Lütfü Savaş ve Teknik Direktörü Volkan Demirel’in destek çağrılarına kayıtsız kalmadı ve Trabznspor karşısında takımına sahip çıktı. Zor br sürçten geçen takımlarına sahip çıkan taraftarlar ilk yarıda olmasa da ikinci yarıda adeta coştu. İkinci yarının hemen başında gelen beraberlik golünün ardından, takımlarına büyük bir destek veren Bordo-Beyazlı taraftarlar, Bertuğ’un attığı golden sonra adeta çılgına döndü.

HİÇ SUSMADILAR

Üst üste gelen golden sonra hiç susmadan takımlarını destekleyen Bordo-Beyazlılar son dakikaya kadar takımlarını desteklediler. Karşılaşmanın 81. dakikasında oyundan çıkan Bertuğ’a sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, genç golcüye 3’lük çektirerek Bertuğ’u sağırlarına bastılar. Atakaş Hatayspor-Trabzonspor maçını 18 bin taraftar izledi. (Yaser ÇAPAROĞLU)