TARAFTARLA DAHA GÜZEL

  • Eklenme Tarihi :22.12.2022 | 10:49

Dünya Kupası nedeniyle ara verilen lige Cumartesi günü Giresunspor maçıyla tekrardan yeni bir başlangıç yapacak olan Atakaş Hatayspor’da Teknik direktör Volkan Demirel her fırsatta taraftarlarına destek çağrısı yapıyor.

TARAFTARLA DAHA GÜZEL

 Futbolun taraftarla daha güzelleştiğini belirten Demirel, “Onlar varken bizim gücümüz 10 katı artıyor” dedi.

 HATAY’DA olmaktan mutlu olduğunu her zaman dile getiren Atakaş Hatayspor’un Teknik direktörü Volkan Demirel, Cumartesi günü kendi sahalarında oynayacakları Giresunspor maçında bordo-beyazlı taraftara destek çağrısı yaptı. Lige verilen arada herkesin futbolu özlediğini belirten Demirel, “Futbol taraftarla güzel. Taraftar olmayınca futbolunda tadı olmuyor. Tıpkı Beşiktaş maçında olduğu gibi taraftarımız yanımızda olduğu zamanlarda bizimde gücümüz en az 10 katı artıyor.” dedi.

EN BÜYÜK HEDEFİMİZ

Hatay’da olmaktan ve Atakaş Hatayspor’da çalışmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Demirel, “İnşallah uzun yıllar burada başarılı bir şekilde çalışma imkanı bulurum. Tabi ki benimde hedeflerim var. Ama şu anda Atakaş Hatayspor’un başarısı için çalışıyorum. Bize gösterilen ilgi ve seviye başarılı sonuçlarla karşılık verip Hataylıları her zaman mutlu etmek istiyorum. Hatay’ı ve Hatayspor’u Süper Ligde yukarılara taşımak şu andaki en büyük hedefimiz” dedi.

EN AZ 15 BİN SEYİRCİ BEKLİYORUM

Beşiktaş maçında taraftar rekoru kırdıklarını hatırlatan Demirel, “Beşiktaş maçını 20 bine yakın taraftarımız izledi. Ben her maçın minimum 15 bin kişi olmasını istiyorum. Eğer Hatayspor’u bir yerlere getireceksek, evet biz çalışıyoruz, uğraşıyoruz, oyuncu arkadaşımız performans gösteriyor ama en büyük iş Hataylılara düşüyor. Hataylılar 7’den 70’e herkes maça gelsin. Taraftarlarımız tribünlere gelirde, o coşkuyla emin olun biz içerideki tüm maçları kazanırız.”

ONLARIN DESTEĞİ İLE HER MAÇI KAZANIRIZ

“Rakip fark etmeksizin, isim fark etmeksizin biz her maçı kazanırız. Yeterki gelsinler bizlere destek versinler. Onların bizim yanımızda olduklarını bilelim. Dediğim gibi Giresunspor maçı ve ondan sonra kendi sahamızda oynayacağımız tüm maçlarda en az 15 bin taraftarla başarıya giden yolu daha da kısaltırız. Yönetimimizde bilet fiyatlarını düşük tutarak taraftarlarımıza bir nevi destekte bulunuyor. Fiyatlar yüksek değil. Belki stada gelirken evet trafik sorunu, o kadarcık sıkıntıyı da Hatayspor için çekelim. Sonuçta büyük bir şehirde yaşıyoruz ve her gün trafik sorununu çekenler var. O yüzden tam taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Her maçta 15 bin taraftarımız olursa da maçları kaybetmeyeceğimiz konusunda onlara söz veriyoruz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)