TOYSAL GENÇLERİ KAZANIYOR

  • Eklenme Tarihi :22.09.2023 | 15:12
  • Muhabir :

TFF 2. Lig ekiplerinden Ankaraspor direktörü Bayram Toysal, yepyeni kadroyla başladıkları ligde giderek uyum sorununu aşmaya başladıklarını söyledi.

TOYSAL GENÇLERİ KAZANIYOR

 Hataypor’un eski teknik direktörlerinden ve son 1 yıldır Ankaraspor’u çalıştıran Bayram Toysal, geçtiğimiz sezon son sıralarda devraldığı takımına Play-Off oynatma başarısını göstermişti.

 

Bayram Toysal ile çıkış yakalayan Ankaraspor’da bir sevindirici gelişmede, alt yapıda yetişen 21 yaşındaki orta saha oyuncusu İlhami Sıraçhan Nas’ın Galatasaray’a transfer olması camiayı gururlandırmıştı.

Göreve geldiği günden bu yana genç oyunculara şan veren ve ısrarcı olan Bayram Toysal, İlhami Sıraçhan Nas’ın gelişimi konusunda önemli bir katkı sağlamıştı.

ANKARASPOR VE SOMASPOR TÜRKİYE’DE GENÇ FUTBOLCULARI KAZANDIRAN KULÜPLER

Bu arada Ankaraspor ve Somaspor’un Türkiye’de genç futbolcuları parlatan kulüpler olarak belirlendi.

Türkiye Futbol Federasyonu iki kulübünde şans verdiği genç oyuncuları üst liglere kazandıran takımlar olarak ilk sıralarda yer aldıklarını belirledi.

Bayram Toysal, çalıştırdığı kulüplerde bunu gerçekleştirerek, Türk futboluna önemli isimler kazandırmasıyla öne çıkıyor.

GENÇ TEKNİK ADAM ANKARASPOR’DAN BU YIL DA ÜMİTLİ

Ankaraspor’un genç çalıştırıcısı Bayram Toysal, bu sezonda takımının ligde söz sahibi olacağına dikkat çekti.

Toysal, geçen sezon ki kadronun tamamen değiştiğini belirterek, “Yeni bir kadro kurduk, halen bazı eksiklerimiz var. Ama zamanla bunları aşacağız. Ankaraspor her zaman zirvede olacak, kimsenin bundan kuşkusu olmasın, geçen sezon oynadığımız keyifli futbolun yelpazesini bu yıl daha genişleteceğiz. Değerli Başkanım Memet Emin Katipoğlu ve sevgili yönetim kurulu üyelerimizin bize olan güvenlerine layık olmaya, camiamızı layık olduğu hedeflere taşımak için canla-başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

HAMZA GÜR, ANKARASPOR’DA

Hatayspor’un eski futbolcularından Hamza Gür, eski teknik direktörü Bayram Toysal’ın transfer teklifini kabul ederek Ankaraspor’a imza attı.

Yeni sezonda forvette Ankaraspor’un hücum hattındaki en büyük kozu olacak olan Hamza Gür’ün bu hafta Adıyaman deplasmanında forma giymesi bekleniyor. (Haber Merkezi)