TRABZON DEFTERİNİ KAPATTIM

  • Eklenme Tarihi :05.08.2022 | 10:12

Erce Kardeşler, profesyonellik gereği Trabzonspor defterini kapattığını belirterek, “Trabzonspor’a karşı bir kırgınlığım yok. Trabzon’da çok güzel günlerim oldu. Çok güzel insanlar tanıdım. Ama artık Hatayspor’un futbolcusuyum."

TRABZON DEFTERİNİ KAPATTIM

ATAKAŞ Hatayspor’un file bekçisi Erce Kardeşler, artık Hatayspor’un futbolcusu olduğunu ve profesyonellik gereği Trabzon defterinin kendisi için kapandığını söyledi.

Son 3 yıldır Trabzonspor’da forma giydiğini ve Hatayspor’a transferim olduğunu belirten tecrübeli file bekçisi, “İnşallah Hatayspor’da bir çıkış yakalarım ve buradan Hatayspor’a da paralar kazandırarak transfer olmak istiyorum. Benim hedefim Avrupa, yaşıma bakıldığında benim için geç olduğu düşünülebilir ama futbolda yaşın önemi yoktur. Sadece performanslar önemlidir. Trabzonspor’da şampiyonluklar yaşadım. Bununda vermiş olduğu bir hırs var. Kupalar kazanmak insanı inanılmaz şekilde motive ediyor. Hatayspor’da da kupalar kazanmak istiyorum.” dedi.

SORUMLULUK BEN VE ARKADAŞLARIMDA

Hataysporun son iki sezondur çok iyi bir ivme yakaladığını belirten Erce, “Bizlerde bunun üstüne koyarak Hataysporumuzu çok iyi yerlere getirmek istiyoruz. Burada çok güzel bir aile ortamı var. Şehir güzel, sahalar güzel, geriye sadece bizim iyi bir performans göstermemiz kalıyor. Bununla ilgili bütün sorumluluk ben ve arkadaşlarımda. Hocamızın isteklerini de yaparak lige iyi başlayıp iyi götürmek istiyoruz. Göze hoş gelen herkesin seyretmek istediği bir Hatayspor’u oluşturmak istiyoruz. Umuyorum ki bunda da başarılı oluruz.” dedi.

UĞURCAN’DAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM

Uğurcan Çakır’ın arkasında uzun süre yedek kalmasının kendisine çok şey kattığını belirten Erce Kardeşler, “Uğurcan çok değerli bir arkadaşım. Bu arkadaşlığımız uzun yıllar sürecek. Ondan çok fazla şeyler öğrendim. Oynamadığınız zamanlarda izleyerek de çok şeyler öğrenebilirsiniz. Sadece bir şeyleri tecrübe ederek kazanmak için başka insanların yanlışlarından ve doğrularından tecrübeler edinebilirsiniz. Bende bu tecrübeleri edindiğimi düşünüyorum. Umarım ki iyi bir performans gösteririm ve bana güvenen insanları yüzünü kara çıkarmam.”

YENİ BİR DEFTER AÇTIM

“Trabzonspor’a karşı bir kırgınlığım yok. Trabzon’da çok güzel günlerim oldu. Çok güzel insanlar tanıdım. İyi arkadaşlıklar edindim. Sosyal medyada da Trabzonspor’u takip etmeyi bırakmamın tek sebebi onları korumaktı. Çünkü bizim ilk maçımız Trabzonspor’la. Biliyorsunuz bizim ülkemizde bu tarz spekülasyonlar oluşuyor. Aslında onları korumak istedim. Hani kötü bir sonuçta maalesef ki ülkemizde insanlar her taşın altında bir şey arıyorlar. Tamamen sebebi buydu. Ben artık Hatayspor’un oyuncusuyum. Bu yüzden Trabzonspor defteri benim için kapandı. Hatayspor’da yeni bir defter açtım. Profesyonellik gereği böyle olmak zorunda.”

ALTINORDU BENİM AİLEM

“Altınordu benim ailem. Altınordu ne zaman isterse onlar için her şeyi bırakıp, alt liglerde de olsa giderim. Çünkü beni ben yapan Altınordu. Bana her şeyi kazandıran onlar ve onların yeri benim yanımda çok ayrı. Altınordu her zaman kalbimde Ama şunu da söyleyebilirim. Altınordu’da izlediğiniz Ence’nin daha iyisini Hatayspor’da izleyeceksiniz. İnşallah ta bu konuda yüzüm kara çıkmaz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)