TRABZON MESAİSİ

  • Eklenme Tarihi :11.08.2022 | 09:08

Bordo-Beyazlılar yarın deplasmanda oynayacakları Trabzonspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü.

TRABZON MESAİSİ

SÜPER Lig ekiplerinden Atakaş Hatayspor, yarın oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını dün yaptığı idmanla sürdürdü. Osman çalgın tesislerinde takımına Trabzonspor maçının taktik çalışmasını yaptıran Teknik direktör Serkan Özbalta, idmanda hata yapan futbolcularını sık sık uyardı. Ligin ilk haftasını bay olarak geçtiği için sezona Trabzon’da başlayacak olan Atakaş Hatayspor, yarın saat 21.00’de başlayacak olan karşılaşma öncesinde tüm hazırlıklarını bugün sabah yapacağı idmanla tamamlayacak.

YOLCULUK BUGÜN

Kendi tesislerinde sabah yapacağı idmanın ardından Bordo-Beyazlı kafile öğleden sonra havayolu ile Trabzon’a gidecek. Maç saatini kaldığı otelde dinlenerek geçirecek olan Atakaş Hatayspor, yarın sezonun ilk maçına çıkacak. Trabzon’da sezonun ilk maçını oynayacaklarını belirten Teknik direktör Serkan Özbalta, deplasmanda iyi mücadele edip Hatay’a güzel bir sonuçla dönmek istediklerini söyledi.

OYUN PLANI HAZIR

Hafta arasında rakiplerini mercek altına alan Bordo-Beyazlıların oyun planı da hazır. Güçlü rakibine karşı pas oyunu oynayarak sonuca gitmeyi hedefleyen Atakaş Hatayspor’un bu karşılaşmaya nasıl bir kadro ile çıkacağı da merak konusu. Sezon sonunda takımdan ayrılan golcü futbolcu Mame Diof’un yerini bir türlü dolduramayan Bordo-Beyazlıların Trabzonspor karşısındaki en büyük silahı El Kaabi olacak.

TARAFTARIN UMUDU YOK

Yarın deplasmanda geçtiğimiz yılın Süper Lig şampiyonu ile oynayacak Atakaş Hatayspor’un taraftarları ise bu maç için olumsuz düşünüyor. Özellikle golcü bir futbolcunun transfer edilmemesinin takımı Trabzonspor maçında eksik bırakacağını belirten Taraftarlar, “Açık söylemek gerekirse Trabzonspor maçıyla ilgili bir umudumuz yok. Çünkü transferler yetişmedi. Mevcut kadroya güveniyoruz. Ama bir takımın Trabzonspor’dan puan alabilmesi için atanla, tutanı iyi olması lazım. Bizde tutan var ama atan yok. Tek eksiğimiz bu” dediler. (Yaser ÇAPAROĞLU)