TRANSFER HAFTASI

  • Eklenme Tarihi :13.06.2022 | 09:58
  • Muhabir :

Yurt içinde ve yurt dışında Teknik Direktör Serkan Özbalta’nın verdiği liste doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Bordo-Beyazlı yönetimden, taraftarlar transfer haberlerini bekliyor.

TRANSFER HAFTASI

SPOR Toto Süper Ligde Mücadele eden Atakaş Hatayspor’da yurt içinde ve yurt dışında transfer çalışmalarını sürdürüyor. Teknik Direktör Serkan Özbalta’nın verdiği liste doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Bordo-Beyazlı yönetim, bu hafta için geçen haftadan birkaç ismi açıklayabileceklerini söylemişti.

 

Atakaş Hatayspor’un Futbol sorumlusu ve transfer komitesi üyesi Ender Yardımcı, geçtiğimiz hafta yapılan basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki hafta 3-4 futbolcunun transferini açıklayabiliriz” demişti. Yardımcı’nın bu sözlerinin ardından, bu haftaya transfer haftası olarak bakan taraftarlar yönetimden transfer haberleri bekliyor.

YERLİ VE YABANCI KALECİLER GÜNDEMDE

Atakaş Hatayspor’un 2 yıl kalesini koruyan Münir’in ayrılmasının ardından kaleci arayışlarına başlayan Atakaş Hatayspor’un gündeminde yerli ve yabancılar var. Avrupa’da 4 ülkede kaleci bakan Bordo-Beyazlı yönetim kaleci konusunda isim vermekten kaçınırken, bu konudaki çalışmaları devam ediyor. Başta Fransa olmak üzere 4 Avrupa ülkesinde kendilerine önerilen kalecileri değerlendiren yönetim Teknik direktör Serkan Özbalta’nın da görüşlerini alarak, en kısa zamanda takımın kalesini iyi bir kaleciye teslim etmek için çaba harcıyor.

SIR GİBİ SAKLIYORLAR

Özellikle sosyal medyada çokça yer alan Çaykur Rizespor kalecisi Gökhan akkan’ın gündemlerinde olmadığını açıklayan Bordo-Beyazlı yönetim kurulu transfer konusunda sır verip sır vermiyor. Görüşmeleri büyük bir titizlikle sürdüren yönetim tam anlamıyla anlaşıp imza attırmadan transferleri açıklamak istemezken, transfer etmek istedikleri isimleri sır gibi saklıyor.

SOSYAL MEDYA’YA İTİBAR ETMEYİN

Özellikle transfer ile ilgili sosyal medyada çıkan haberlere çok şaşırdıklarını belirten Atakaş Hatayspor’un Futbol Sorumlusu Ender Yardımcı, taraftarlardan sosyal hesaplarda çıkan transfer haberlerine itibar etmemelerini istedi. Transferlerde yüzde 90 oranında teknik direktör Serkan Özbalta’nın kararının önemli olduğunu altını çizen Yardımcı, “Transfer çalışmalarımız hocamızın verdiği liste doğrultusunda sürüyor. Görüştüğümüz 3-4 futbolcu ile imza aşamasına geldik. Ama onlara imza attırmadan isimlerini açıklamak istemiyoruz. Anlaşmadan isim açıklamak taraftarlara zarar verebilir. Bu yüzden isim vermek istemiyoruz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)