TRANSFER HIZ KAZANDI

  • Eklenme Tarihi :08.12.2022 | 11:37

Atakaş Hatayspor’da transfer çalışmaları hız kazandı. Volkan Demirel’in raporu doğrultusunda çalışmalarına başlayan Bordo-Beyazlı yönetim ilk etapta yerli bir stoperle anlaştı

TRANSFER HIZ KAZANDI

 Ara transfer döneminde iki orta saha, kanat ve kaleci transferi yapılacak.

Lige verilen arada bir yandan hazırlık çalışmalarını sürdüren Atakaş Hatayspor’da diğer yandan da transfer çalışmaları hız kazandı. İlk etapta yerli bir stoper ile anlaşan Bordo-Beyazlılar, iki orta saha, kanat ve kaleci transferi yaparak kadrosunu güçlendirecek.

Teknik Derektör Volkan Demirel’in verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarına hız kazandırdıklarını söyleyen Atakaş Hatayspor’un Futbol Şube Sorumlusu Ender Yardımcı, Ara transfer dönemine kadar transfer etmeyi düşündükleri futbolcularla anlaşmaya çalışacaklarını söyledi.

YERLİ BİR STOPERLE ANLAŞTIK

Transfer çalışmalarının Onursal Başkanları Lütfü Savaş’ın destekleriyle devam ettiğini belirten Yardımcı, “Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Teknik Direktörümüz Volkan Demirel’in verdiği rapor doğrultusunda bazı futbolcularla görüşme halindeyiz. Şu anda isim vermek yanlış olur. Ancak yerli bir stoperle anlaştık. Ara transfer döneminde imza attırıp renklerimize bağlayacağız.” dedi.

ANLAŞTIĞIMIZ OYUNCULAR VAR

Ara transfer döneminin Ocak ayında başlayacağını hatırlatan Yardımcı, “Şu anda görüşme halinde olduğumuz futbolcularla ara transfer dönemine kadar anlaşmaya çalışacağız. İşi sadece imzaya bırakmak istiyoruz. Anlaştığımız yerli stoperin dışında, orta sahaya 2, bir kanat oyuncusu birde kaleci almak planlarımızda var. Çalışmalarımız devam ediyor. Anlaştığımız futbolcularda var. Ama değiğim gibi imza atmadan isimlerini açıklamak yanlış olur.”

TARAFTARIN İÇİ RAHAT OLSUN

Yardımcı, Hatayspor taraftarının endişe etmemesini isteyerek, “Öncelikle Onursal Başkanımıza takımımıza vermiş olduğu maddi ve manevi destekten ötürü bir kez daha teşekkür ediyoruz. Transfer döneminde yine Hatayspor’un başarısı için taşın altına elini koyarak, kulübümüze sahip çıkmıştır. ‘Transfer döneminde takımın başarısı için ne gerekiyorsa yapın’ diyerek ikinci yarı öncesi Hatayspor’un daha güçlü bir kadroya bürünmesini istemiştir. Taraftarımızın içi rahat olsun, gereken yapılacak, teknik direktör Volkan Demirel’in isteği doğrultusunda takviyeler yapılacaktır” dedi. (Yaser ÇAPAROĞLU)