VOLKAN DEMİREL İLE YOLA DEVAM - Hatay Söz Gazetesi

VOLKAN DEMİREL İLE YOLA DEVAM

  • Eklenme Tarihi :15.04.2024 | 13:53
  • Muhabir :ÖMER ÖZTÜRK

VOLKAN DEMİREL İLE YOLA DEVAM

TRENDYOL Süper Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor’da Teknik Direktör Volkan Demirel’le yola devam etme kararı alındı. İstanbulspor karşısında alınan 3-0’lık ağır yenilginin ardından Mersin stadında Bordo-Beyazlı yönetim ile bir araya gelen Demirel, uzun süren toplantının ardından alınan ortak bir kararla görev devam kararı verdi.

 

Demirel maçtan sonra yayıncı kuruluşla yaptığı röportajda, istifa sinyalleri verdi. İstanbulspor karşısında alınan mağlubiyetin kabul edilir bir mağlubiyet olmadığını belirten Demirel, “İstanbulspor’u tebrik ediyorum. Güzel bir oyunla bizi yendiler. Onların haklarını teslim etmek lazım. Bu tarafa dönersek de benim kabul etmeyeceğim bir mağlubiyet. Neden kabul etmiyorum? Çünkü bizim için bu maç final maçıydı. Ligde kalmak ve nefes almak adına önemli bir maçtı. Ama ne yazık ki o nefes alma fırsatını yaratamadık kendimize. Oyuncularımın sahadaki performansına gelince. Bu futbol bazen iyi oluyor, bazen kötü oluyor. Örneğin Galatasaray maçında iyi olan bir takım, bugün sahada yoktu. Çok kötü oynadık. Ben İstanbulspor’un ligdeki durumundan dolayı böyle bir mağlubiyeti tabi ki kabul etmiyorum. Bununla ilgili düşüncelerimizi anlatacağız, konuşacağız. Ondan sonra da hareket edeceğiz.” dedi.

“Bu bir mesaj mı” sorusuna cevap veren Demirel, “Açıkçası artık bazı şeylere karar vermek lazım diye düşünüyorum. Şimdi yönetim kurulumuzla konuşacağım ve konuştuktan sonra da karar vereceğim.” diye konuştu.

Demirel daha sonra Hatayspor Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Yönetim kuruluyla uzun süren bir ttoplantı yapan Demirel, alınan ortak karar ile göreve devam kararı verdi.