VOLKAN HOCA ŞAŞIRTTI!

  • Eklenme Tarihi :30.01.2023 | 09:39
  • Muhabir :

Sessiz geçen transfer dönemi nedeni ile keyfi kaçan Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel, Trabzonspor karşısına öyle bir kadro çıkarttı ki görenler şaşırdı.

VOLKAN HOCA ŞAŞIRTTI!

Karşılaşmaya Musa Çağıran, Onur Ergün, Kaan Kanak gibi isimleri sahaya atan Volkan hoca, Ruben Riberio, El Kaabi, Aabid gibi yedek oturtarak başlayan Volkan Hoca, herkesi şok etti. ilk yarıda rakibini durdurmanın planını yapan ve rakibine alan vermemek için katı bir defans yaparak oyuna başlayan Atakaş Hatayspor, alışılmışın dışındaki kadrosu ile Trabzonspor karşısında ikinci yarı yapılan değişikliklerden sonra kazanmayı bildi.

OYUNCULARINA TEPKİ GÖSTERDİ

İlk yarıda çok kötü bir golle 1-0 mağlup duruma düşmesine reğmen ilk 45 dakikada sadece 4 kez rakip cezaalanına girebilen Bordo-Beyazlı futbolcular zaman zaman hocaları Volkan Demirel’i çileden çıkarttılar. Karşılaşmanın ilk yarısının son dakikalarında bir serbest vuruş organizasyonunu yapamayan futbolcularına tepki gösteren Volkan Demirel, yardımcısını çıkartarak, yedek kulübesine geçti. Bir süre burada oturan Demirel, yinede umutsuzluğa kapılmadı ve ikinci yarıda takıma yaptığı dokunuşlarla maçı kazanmayı bildi. (Yaser ÇAPAROĞLU)