VOLKAN HOCANIN YÜZÜ GÜLMÜYOR

  • Eklenme Tarihi :21.01.2023 | 22:16
  • Muhabir :

Ligin son 5 maçında alınan kötü sonuçlar ve istediği futbolcuların halen transfer edilmemesi Volkan Demirel’in keyfini kaçırdı.

VOLKAN HOCANIN YÜZÜ GÜLMÜYOR

 

İdmanlarda yüzü gülmeyen genç çalıştırıcı, takımını Trabzon maçına hazırlarken, yönetimde Volkan hocanın yüzünü güldürmek için transfer çalışmalarına hız verdi.

 SÜPER Ligin 20. Haftasını BAY olarak geçiren Atakaş Hatayspor, Cumartesi günü oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü. Teknik direktör Volkan Demirel’in nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlı futbolcular, pas dirili, dar alanda top kampa çalışması ve bol bol taktik çalışması yaptı.

Dünya Kupası sonrası oynadığı 5 karşılaşmada 3 beraberlik ikide yenilgi alan Atakaş Hatayspor, ligin ilk yarısını küme düşme potasında tamamladı. Son 5 maç sonrası oluşan tablo Teknik direktör Volkan Demirel’in keyfini kaçırdı.

TRANSFERLERDE GECİKTİ

Ligin ilk yarısını kötü bir yerde bitiren Atakaş Hatayspor’da Volkan Demirel’in keyfini kaçıran bir diğer nokta ise transferlerin gecikmesi oldu. 12 Ocak’ta başlayan ara transfer döneminde kadrosunda düşünmediği 3 futbolcusunu gönderme kararı alan Demirel, yönetimden en az 3 futbolcunun transfer yapılmasını istedi. Ancak bugüne kadar istediği transferler yapılmayan Demirel’in keyfi iyice kaçtı. İdmanlarda yüzü gülmeyen genç çalıştırıcı, transferlerin bir an önce yapılmasını beklerken, bordo-beyazlı yönetimde çalışmalarına hız verdi.

BELİRSİZLİK YORUYOR

Ligde son 5 maçta galibiyeti unutan ve ligin ilk yarısını kötü bir yerde tamamlayan atakaş Hatayspor’da ki transfer belirsizliği bordo-beyazlı taraftarları da yoruyor. Sosyal medya paylaşımlarında yapılamayan transgerlerden dolayı yönetimi eleştiri yağmuruna tutan taraftarlar, transferlerin bir an önce gerçekleşmesini ve Trabzonspor maçına yetiştirilmesini isterken, yaşanan belirsizlikten dolayı çok yorulduklarını paylaşımlarında dile getiriyorlar.

ELEŞTİRİ OKLARI YÖNETİME DOĞRULDU

8 Şubat’ta sona erecek olan ara transfer döneminde Volkan Demirel’in istediği transferlerin bir an önce yapılmasını isteyen taraftarlar eleştiri oklarını yönetime doğrulttu. Sosyal medya paylaşımlarında yaptıkları yorumlarla yönetimi eleştirip yerden yere vuran Bordo-Beyazlı taraftarlar, yönetimi, takımı kümeye düşürmeye çalışmak gibi ağır eleştirilerde bulunarak, Atakaş Hatayspor’un göz göre göre kümeye gittiğine vurgu yapıyorlar. (Yaser ÇAPAROĞLU)