YAYLADAĞI U18 TAKIMI TOPBAŞI YAPTI

  • Eklenme Tarihi :18.09.2023 | 11:55

Yeni sezonda Bölgesel amatör Ligde mücadele edecek olan Yayladağıspor’un alt yapısında top koşturan gençler topbaşı yaptı.

YAYLADAĞI U18 TAKIMI TOPBAŞI YAPTI

Antrenör Fatih Karabay nezaretinde iyeni sezonun hazırlıklarına başlayan Yayladağıspor U18 takımı, yenilenen Yayladağı İlçe stadında ilk idmanını yaptı.

 

Yayladağı ilçe stadında yapılan ilk hazırlık çalışmasını ziyaret eden Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, antrenör Fatih Karabay’a ve genç futbolculara başarılar diledi.

Her zaman  sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirten Başkan Yalçın, “Sizler geleceğimizin teminatısınız. Burularda yetişip ilerde Türk futbolunun birer yıldızı olma şansınız var. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Hiçbir zaman Yayladağıspor’dan desteğimizi esirgemedik ve bundan sonra da her zaman destekçiniz olarak yanınızdayım. Yeni sezonda başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Mehmet Yalçın daha sonra peraltı atışı yaptı. Yalçın’ın ziyaretiyle moral bulan genç futbolcular, yeni sezonun ilk idmanını yaparak, hazırlıklarına başladı. (ERTUĞRUL OKTAY)