YENİ VE GENÇ BİR TAKIMIZ

  • Eklenme Tarihi :19.09.2023 | 17:30

ATAKAŞ Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel, genç ve yeni bir takım olduklarını ve oyuncularının birbirine alışması için belli bir süreye ihtiyaçları olduğunu söyledi.

YENİ VE GENÇ BİR TAKIMIZ

İstanbul’da oynadıkları ve 0-0 berabere kaldıkları Fatih Karagümrük maçından sonra düzenlediği basın toplantısında konuşan Demirel, “ Karşılaşmanın ilk yarısı ortadaydı. Ama ikinci yarı bizim hakimiyetimizde geçti. Yakaladığımız penaltıyı atabilsek belki oyun farklı yerlere gidebilirdi. Oyunun son dakikalarında yine oyunun üstünlüğü bizdeydi. Yine üzüldüğüm bir maç diyebilirim.

 

Daha önce oynadığımız maçlardan sonra da söyledim. Bugün 4-5 puanımız daha olabilirdi. Ama sorun yok. Biz yeni bir takımız. Yeni birbirimize alışan bir takımız. Savunma anlamında daha iyiyiz, daha iyi görünüyoruz. Ama ilerde daha çok beceri ve daha çok pozisyonlara katkı sağlayabiliriz. Bunları çalışacağız. Dediğim gibi yeni ve genç bir takımız. Bugün bir çok oyuncumuz ilk defa forma giydi. Ama yavaş yavaş toparlayacağız. Lige adapte olacağız. Daha çok puan kazanıp daha yukarılara gideceğiz. İnşallah düşündüğümüz şeyleri gerçekleştirebiliriz.” dedi. 

KARAGÜMRÜK TARATARLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Basın mensuplarının bir sorusu üzerine Fatih Karagümrük taraftarlarına depremi anımsatan formalar giydiği için teşekkür eden Demirel, “Bana antrenörlük adımını attıran kulüptür Karagümrük. Ben zaten Fatih doğumluyum. Bunu her zaman söylüyorum. Karagümrük’ü çok sevmiştim. Oradayken iyi çalıştığımızı da düşünüyorum. Karagümrük taraftarı bizim semtin taraftarı. Onlara da buradan selam söylüyorum. Bugün maçta giydikleri formanın da depremi anımsatması bizim için büyük bir değer. O formada bizi taşıdıkları için teşekkür ediyorum.  Bunlar güzel şeyler, herkes deprem bölgesine destek olmaya çalışıyor. Her zaman söylüyorum. Depremi gönülden hisseden, aklı fikri orada olan insanlara minnettarız. İnşallah ta hep beraber , en kısa zamanda bu kötü süreci atlatacağız.” diye konuştu. (ERTUĞRUL OKTAY)