YÜKSEL KARDEŞLERDEN ŞEHİTLERİ ANMA ANISINA

  • Eklenme Tarihi :31.05.2022 | 09:27

Şehitleri Anma ve Fetih 1453 Fetih Gününü Anma Etkinlikleri Hatay Budokaido Kumite ve Kata Şampiyonası Hatay GSIM Çok Amaçlı spor salonunda yoğun bir katılım ile yapıldı.

YÜKSEL KARDEŞLERDEN ŞEHİTLERİ ANMA ANISINA

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu faaliyet programında yer alan, Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Wushu Kung Fu İl Temsilciliği işbirliği ile 28-29 Mayıs 2022 tarihlerinde Şehitleri Anma ve Fetih 1453 Fetih Gününü Anma Etkinlikleri Hatay Budokaido Kumite ve Kata Şampiyonası Hatay GSIM Çok Amaçlı spor salonunda yoğun bir katılım ile yapıldı.

İskenderun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Kaan Yüksel yıldız erkek kata 3. ve yıldız erkek kumite +55 kg kategorilerinde 3. olarak bronz madalya, Dr. Gani Bahadırlı İlkokulu öğrencisi Kerem Çağatay Yüksel alt minik kata 3. ve alt minik kumite 25 kg kategorilerinde 2. olarak gümüş madalya kazandılar. Antrenörü ve babası Kudret Yüksel 1453 Şehitlerini rahmet ile andıklarını belirterek, manevi değeri yüksek turnuvada destek ve teşviklerini esirgemeyen Hatay Wushu Kung Fu İl Temsilcisi Ahmet Kural Beye teşekkür etti. (Haber Merkezi)