ZAN: BUGÜN ARTIK VEDA VAKTİ

  • Eklenme Tarihi :25.05.2022 | 10:08
  • Muhabir :

Atakaş Hatayspor'un Antrenörü Gökhan Zan, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajla Bordo-Beyazlı camiaya veda etti.

ZAN: BUGÜN ARTIK VEDA VAKTİ

Özellikle sosyal medyada Görevinden istifa eden Teknik Direktör Ömer Erdoğan’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna oturtulacağı gündeme gelen Zan, yayınladığı mesajla bir nevi söylentileri boşa çıkardı.

 

Zan yayınladığı mesajında,  “Sevgili Hatayspor ailesi. 11 yaşında kapısından girdiğim, hayallerimi gerçekleştirmek için, futbolcu olarak alt yapısında yetiştiğim, profesyonel takıma kadar her yaş kategorisinde formasını gururla terlettiğim Futbolculuk kariyerim sonrası doğup büyüdüğüm şehrimin takımı Hatayspor'da 2.lig ve 1.ligde farklı kademelerinde görev aldım. Son iki sezon antrenörlük kariyerimde bana kapılarını sonuna kadar aralayan, acısıyla tatlısıyla, üzüntüsüyle başarısıyla yıllarca şerefle hizmet ettiğim bu asil camiaya bugün artık veda vakti.” dedi.

HATAYSPOR KALBİMDE HER DAİM BİR SEVDA OLARAK KALACAK

Bu sezon sona eren sözleşmesiyle birlikte artık farklı kulvarlara, farklı vizyonlara yol alma zamanının geldiğini belirten Zan, “İnancıyla ve de antrenörlük yaşantımda yeni bir sayfa açma planlarıyla tüm sevenlerime #Hatayspor ailesine Hoşçakalın diyorum. Bu güzel şehirde çalıştığım süreçte enerjimi, nacizane bilgi ve deneyimlerimi gururla aktardığım Hatayspor'umuzda bugüne kadar bana destek olan, arkamda duran başta onursal başkanımız Lütfü Savaş ve

kıymetli taraftarlarımıza değerli yönetim kurulu üyeleri büyüklerime, ikisezondur bilgi ve deneyimlerini bana aktaran Ömer Erdoğan hocama ve birbirinden değerli teknik ekipteki tüm

hocalarıma, futbolcu kardeşlerime, malzemecisinden çimcisine aşçısından sağlık ekibine çaycısından herkese kulüpteki çalışan desteklerini bizden esirgemeyen tüm emekçilerimize teşekkürlerimi iletirken dostluklarını ömür boyu unutmayacağımı belirtmek isterim. Hatayspor kalbimde her daim bir Sevda olarak kalacak.” (Yaser ÇAPAROĞLU)