DENGESİNİ KAYBETTİ ASİ NEHRİNE DÜŞTÜ

  • Eklenme Tarihi :23.12.2022 | 09:37
  • Muhabir :

Hatay Büyükşehir İtfaiye ekiplerinin Asi Nehri’nden çıkardığı 18 yaşındaki genç tedbir amaçlı ambulansla Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

DENGESİNİ KAYBETTİ ASİ NEHRİNE DÜŞTÜ

Antakya’da dengesini kaybeden genç Asi Nehri’ne düştü. 

Antakya’da dün yaşanan olay şaşkınlıkla karşılandı. Asi Nehri kıyısında yürüyen 18 yaşındaki A.D. Hatay Valiliği Meclis Kültür ve Sanat Merkezi binası civarında dengesini kaybederek Asi Nehri’ne düştü. Gencin nehri düştüğünü gören vatandaşlar 112’yi arayarak polisten ve itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Kısa sürede olay yerine polis ve itfaiye ekipleri gencin imdadına yetişti. İlk bakışta intihar gibi görünün olayı izlemek için asi nehri kıyısına toplanan vatandaşların şaşkın bakışları arasında A.D. İtfaiye ekiplerinin Asi nehrine sarkıttığı iple yukarıya çekilerek kurtarıldı. Kurtarılan genç ambulansa alınarak yüksekten düştüğü için tedbir amaçlı Hatay Eğitim ve araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Gencin kıyıda bulunan korkuluklara rağmen Asi Nehri’ne nasıl düştüğü soru işareti yaratırken, kurtarılan genç ifadesinde, “Asi nehri kıyısında yürüyordum dengemi kaybettim düştüm. İntihar etme diye bir niyetim yoktu” dediği öğrenildi.  (Yaser ÇAPAROĞLU)

 

Haberin Videosu