Hatay Emniyeti hırsızlara göz açtırmıyor

  • Eklenme Tarihi :29.11.2022 | 12:43
  • Muhabir :

Hatay Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri hırsızlara göz açtırmıyor.

Hatay Emniyeti hırsızlara göz açtırmıyor

Asayiş ekipleri hırsızlık olaylarının önlenmesi ve faillerin yakalanmasına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında Antakya’da bir işyerinde meydana gelen hırsızlık olayıyla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı.

Aksaray Mahallesi’nde bir işyerine giren hırsızlar işyerinde bulunan 1 adet Jeneratör, 1 adet hesap makinesi ve 250 kilogram tahılı alarak kayıplara karıştılar.

Gece meydana gelen hırsızlık olayını sabah işyerine geldiğinde fark eden işyeri sahibi polisten yardım istedi. İşyerine gelen Asayiş Şubesi ekipleri işyerinde parmak izlerini, alarak güvenlik kameralarının görüntülerini de mercek altına aldı. Güvenlik kameralarının kayıtlarını izleyen ekipler, görüntülerden hırsızların E.A. ve M.T.E. olduğunu tespit etti. Hırsızların peşine düşen Asayiş Şube ekipleri şüpheli iki şahsı Aksaray mahallesindeki evlerinde yakalayarak gözaltına alındı. Şüphelilerin evinde yapılan aramada 31 bin lira değerindeki 1 adet Jeneratör, 1 adet hesap makinesi ve 250 kilogram tahıl ele geçirdiler. Emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından E.A. ve M.T.A. adli mercilere sevk edilirken, ele geçirilen malzemeler sahibine teslim edildi. 

Haberin Videosu