Kırıkhan’da Uygulama Yapıldı

  • Eklenme Tarihi :27.04.2022 | 09:12
  • Muhabir :

Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince kamu düzeninin sağlanması, suç ve suçlularla mücadele kapsamında Kırıkhan’da uygulama yaptı.

Kırıkhan’da Uygulama Yapıldı

Yapılan uygulamalar sonucunda Cumhuriyet Mahallesinde meydana gelen İş Yerinden ve Kurumdan Hırsızlık olayı ile ilgili olarak şüpheli F.U. yakalanarak gözaltına alınarak hakkında adli işlem yapıldı.

Çankaya Mahallesi Çevre Yolu Can Hastanesi önünden klima motorunu çalmaya çalışırken kaçan şüpheliler A.U., U.M. ile  M.S. yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan 3 kişi sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine konuldu.

Alpaslan Mahallesinde meydana gelen motosiklet hırsızlığı olayı ile ilgili olarak şüpheli M.K. yakalanarak gözaltına alındı. M.T. sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı. Fatih Mahallesinde meydana gelen yağma olayı ile ilgili olarak şüphelilerden M.D. yalandıktan sonra sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

 Barboros Mahallesi’nde Uyuşturucu Madde Kullanmak, Hırsızlık, Kaçak Sigara veya Alkol Üretme, Satma, Taşıma veya Satın Alma suçlarından toplamda 4 yıl 22 gün hapis cezasıyla aranan M.N. yakalanarak cezaevine teslim edildi. Fatih Mahallesi’nde hırsızlık suçundan toplamda 16 yıl 6 ay hapis cezası ile aranan T.Ç. yakalanarak cezaevine teslim edildi. (Yaser ÇAPAROĞLU)

 

Haberin Videosu