ATATÜRK HAZIMSIZLIĞI, TAKİYELER VE SİYASETTE İSTİSMAR.

  • Yazar :ALİ DAL
  • Eklenme Tarihi :13.04.2022 10:53

 

 (ÖZETLİ-YORUM)

 Sevgili okurlarım;

Bana; "CUMHUR İTTİFAKI, NE ZAMAN DOĞRU KONUŞUR?" diye sorsalar; vereceğim cevap; kuvvetle muhtemel şöyle olurdu: "YALAN, İFTİRA VE TAKİYE TÜKENDİĞİ ZAMAN DOĞRU KONUŞUR:))?!

Bu hususta o kadar subut deliller var ki, ardı arkası gelmiyor maazallah..!

En düşündürücüsü ve en insafsızı ise, kendi kusurlarını, kendi istismarlarını karşıya yükleme kıvraklıklarında ki "ustalıkları" dır..!!??

***

• ADİL KARAİSMAİLOĞLU: (ULAŞ. BAK.)

"Atatürk Havalimanı hikayesi kapandı, gitti. Oranın şimdi kuzey-güney pistine 'Millet Bahçesi' olarak işe başlanıyor" dedi.

*

ÖZETLİ-YORUM:

Behey gafiller..!!

Hakikatin bizatihi kendisi olan ATATÜRK'e masal veya hikaye gözüyle bakan sizin gibi ortaçağ artıkları, ancak bataklık sineği gibi vızıldar, ötesine gitmeye ömrünüz kâfi gelmeyecektir ve kendi bataklığınızda boğulup yok olacaksınız, inşallah...

***

VAHİT KİRİŞÇİ: (TARIM BAKANI)

"Telaşa gerek yok, merak etmeyin, 5 milyon göçmen var; 'açım' diyeni duydunuz mu?

Kaygılanacak bir şey yok yani..."

*

ÖZETLİ-YORUM:

Tarım Bakanının, bu açıklamasına; Ciddiyet ve basiret bağlanması denir ki;  bir tık ötesi iftira ve ithamdır..,!?

***

FUAT OKTAY: CUMHURBAŞKANI YRD.

Fuat Oktay’dan skandal sözler: “6’lı masada PKK var”

***

YOL TV.

Dün gece atanan Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider’in Fethullah Gülen’le fotoğrafı çıktı

***

ULUSAL BASIN:

"Eski Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin kardeşi FETÖ'cü çıktı..!!"

***

ULUSAL BASIN:

"FETÖ'cü Eski General Mehmet DİŞLİ'nin kardeşi AKP Milletvekili Şaban Dişli, Hollanda'ya Büyükelçi atandı..!?"

*

ÖZETLİ-YORUM:

Şaban Dişli'nin, Mehmet Dişli'nin, FETÖ övücüsü Bekir Bozdağ'ın, AKP Grup Bşk. Vekili Cahit Özkan'ın ve Pensilvanya'ya icazet almaya gidenlerin ve "Bitsin bu hasret" diyen AKP'li badem bıyıklıların kulakları çınlasın;))?!

***

Sevgili okurlarım,

"CUMHUR İTTİFAKI"nın, insaf ötesi ithamlarda bulundukları, muhalefet cenahı neye, nasıl cevap vermişler, ona bakalım ve FETÖCÜLER, İHANET ŞEBEKELERİ, HARAMZADELER VE TAKIYECİLER KİMLERSE, birlikte lanetleyelim:

***

KEMAL KILIÇDAROĞLU:

"Gece yarısı Meclis’te yine beslemelere, çetelere hazineden ek para aktarmak için el kaldırdılar. Bir kere bile aç kalan çocuklar için toplandıklarını görmedim. Sonra çıkıp sahura gittiler… Allah'tan korksunlar! Hayatını yoksullara adayan Hacer Hanım’a buradan da selam olsun! "

**

Prof.Dr.AHMET SALTIK:

Batı, 114 yıl mezhep savaşı sonunda İstanbul'u yitirince 1453'te Laik düzene geçti, Batı Uygarlığını yarattı. Emperyalizmin maşası Siyasal İslam 500 yıldır hala şeriat batağında. Ne büyük talihsizlik. Namuslu-yiğit Din Bilginleri öncülük etmeli. Tabu can çekişiyor ama can yakıyor https://t.co/9VjOZniUyy

***

İSMAİL SAYMAZ:

AK Parti, iktidarını ayakta tutmak için uluslararası itibarımızı ayaklar altına alıyor.

Türkiye insanların uyduruk gerekçelerle tutuklanıp pazarlığa konu edildiği, davaların ‘ilişki’ ile kapatıldığı ülkeye çevrildi.

Brunson’da da böyle oldu.

Mavi Marmara’da da…

Kaşıkçı’da da…

***

ALİ ÖZTUNÇ: K.MARAŞ MV.:

"Kahramanmaraş Valiliği Elbistan ilçemizde il koordinasyon toplantısı yapıyor. AK Parti İlçe başkanları dışında başka hiçbir parti temsilcisi davetli değil. AKP’li vekiller çağrılmış İlin vekili olarak ben çağrılmıyorum. Bunun adı il koordinasyon değil AKP il toplantısıdır."

**

MEHMET ALİ GÜLLER: CUM. YAZARI:

"AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta konuk olduğu evde, öğrencilerin yiyeceği menemende sucuk olması üzerine "Az önce şikayet etmiyor muydu bunlar?" dedi.

Sucuk yiyenin ekonomiden şikayete hakkı olmadığını savunan bir iktidar, en hafifinden halktan kopmuştur!

***

Netice olarak; ortaya konulan fiiliyatta kimlerin kaç ayar olduklarını esas alarak; ATATÜRK HAZIMSIZLARINI TAKİYECİLERİ, SİYASET VE İNANÇ İSTİSMARCILARINI lanetleyerek noktayı koyalım...VESSELAM...