"HİLESİ" ÖNDE GİDEN "SEÇİME" DİKKAT..!!

  • Yazar :ALİ DAL
  • Eklenme Tarihi :12.01.2023 11:13

Hilesi önde giden seçimin akıbeti

Hayra çıkmaz bilesin hırsızın (!) kerameti

 

Haram, yalan ve talan, huy olmuşsa arsıza

Fırsat vermemek gerek, utanmaza, hırsıza

 

Hinoğlu hinse kişi, hak bilmez hukuk bilmez

Allahtan korkmayınca vicdanlı kulluk bilmez

*

Sevgili okurlarım,

Salyalarını döke döke işgale kalkışan yedi düvele karşı, tüm imkansızlıklara rağmen "kuvvayı milliye"  bilinciyle verilen milli mücadeleyi zaferle taçlandıran Atatürk Türkiyesi'nin, 100'üncü yıldönümünü, idrak etmeye hazırladığımız, 2023'lü şu zamanlarda düşürüldüğü vahim ötesi (?!) duruma bir bakar mısınız..?!

Özünde milli şuurun zerresini halen muhafaza eden her vatandaşı kahretmemesi mümkün mü..?!

Sözü yine nereye getireceğimi merak eder gibisiniz..?!

Bilhassa "AKP TEK KİŞİ SARAY YÖNETİMİ"dönemince, adeta millete kanırta (!) kanırta kanıksatılan "matruşka seçim hilelerine" yeni versiyonlarıyla (?!) kaldığı yerden devam edeceğinin "malum" haberini duyduğumda, hiç mi hiç şaşırmadım..!!

Haberin kaynağı," ANAP İKTİDARININ ÇALIŞMA BAKANLARINDAN" İmren Aykut'a ait...

AKP'yi çıldırtan adam Fuat Avni

"ÇOK Önemli, ACELE Paylaşınız..!" uyarısını yapmadan da edememiş..!!

AKP'yi çıldırtan adam Fuat Avni: "Teşkilat tarafından yapılan son anketlerin iç açıcı olmadığını, büyük bir şok yaşandığını, bu nedenle, en büyük seçim hilesinin yapılacağının planlandığını" ifade etmekte..!!  Açıklamasını Twitter'da yapan 'fuatavni @fuatavni' bilhassa uyarıyor ve: "Demokrasiye inanan herkes okumalı ve etrafına duyurması..!" diyor....

..Ve hile güzergahını şöyle sıralıyor:

" 1. Teşkilat içerisinde çok güvendikleri 40 kişiden bir ekip oluşturuldu.Gerekirse seçim hilesi için o...luşturulan ekibi isim isim açıklayacağım..!!

2.  Üsküdar İlçe Seçim Kurulu Başkanı gibi stratejik isimler özel olarak seçildi. Bu ve benzeri kişilerin konumları kullanılacak..!!

3.  Hem oy tutanaklarının hem imzaların hem de sandıktaki oy pusulalarının sahteleri hazırlandı. Önemli bir merkezde depolanmış durumda..!!

4.  İlçelerden merkeze sonuçlar gönderilirken hile yapılıp, rakip partinin oyu örneğin 450 iken 45 yazılacak. Fark edilirse hata oldu denilecek..!!

5.  Oy tutanakları değiştirilecek sahte imzalar atılacak..!!

6.  Geçen seçimde Çekmeköy sahte oy torbaları ile kazanıldı. İlçe Başkanı, İstanbul'daki bir toplantımızda övünerek anlatmıştı..!!

7.  Sandık Başkanı'na İlçe Seçim Kurulu'na evrakları verip listeleri gireceği ana kadar eşlik edilmeli..!! HİLE BU SAFHADA YAPILACAK..!!

8.  Özel bir çalışmayla sandık başkanlarının siyasi düşünceleri öğrenilmeye çalışılıyor..!! Her birine ulaşılıp tekliflerde bulunulacak..!! 9.  Sahte oy kullanacak kişiler için hayali adresler çıkarıldı..!!

10.  Hayali mahalle, cadde, sokak, ev (vb). gecekondular adres olarak verildi..!!

11.  AKP'lilerin ev ve işyerlerleri binlerce hayali kişinin kaydı yapılarak seçim adresi gösterildi..!! İncelenirse görülececektir..!!

12.  Seçimde, bilhassa CHP görevlilerine ve sair parti yetkililerine problem çıkarılacak..!! KAVGA VE KARGAŞA ÇIKARARAK İŞ YAPMALARI ENGELLENECEK..!!

13.  İtirazların boşa çıkması için İlçe Seçim Kurulu'ndaki hakim ve savcılar özel olarak "SÖYLENENİ YAPACAK KİŞİLERDEN" oluşturuldu..!!

14. Oy pusulaları fazla basılıp sandıkların içi değiştirilecek..!! Başarılı olunamazsa bilgisayarlarda seçim sonuçlarına müdahele edilecek..!!

15. Bilhassa İstanbul'un Ataşehir, Üsküdar ve Beykoz ilçelerinde sistemli bir şekilde mükerrer oy kullanılacak.. ATAŞEHİRDE ŞİMDİDEN SİSTEM HAZIR..!!

16.  Duyarlı sandık görevlileri mutlaka bütün SANDIK SONUÇLARININ FOTOĞRAFLARINI ÇEKMELİ VE AÇIKLANAN SONUÇLARLA KARŞILAŞTIRMALI..!!

17.  Milletin her şeyini çalanlar şimdi iradesini çalma peşindeler..!! Demokrasi isteyenler el birliğiyle oyunlarını bozmalı..!!

18.  TUTANAKLAR FOTOĞRAFLANIP İTİRAZ DURUMUNDA İMZALAR ÖZELLİKLE KONTROL EDİLMELİ..!!"

*

Sevgili okurlarım,

Fuat Avni'nin bana göre unuttukları var..!!

Kaldığı yerden devam edelim:

19.  İstikballerini, hileye, yalana, inanç istismarına, haramzadeliğe, hileye ve hırsızlığa, zorbalığa, sindirmeye, susturmaya indeksleyenlerin, "HAK, HUKUK, ADALET ANLAYIŞI, ARSINMA VE UTANMA DUYGUSU, EMPATİ YAPMA, GÜNAHTAN, HARAMDAN İMTİNA ETME" gibi erdemlere "AHMAKLIK" olarak baktıkları, asla unutulmamalı..!!

20. Kazançlı çıkmayı, iftiralara, şerlere, şaibelere, hakaretlere programlayan anlayışın; inançla, itikatle, farz ve sünnet ile, kul hakkına saygı ile işlerinin olmadığını, buna göre tedbirlerin alınmasını; işin, tesadüflere, tevekkülle ve kaderciliğe bırakılmamasını esas almalılar..!!

*

Her türlü entrikalarla (?!) ATI ALAN ÜSKÜDAR'I GEÇMEMELİ..!!

AKP'yi çıldırtan Fuat Avni de öyle diyor..!!

BİR BAKIMA ÜLKE İÇİN SON FIRSAT OLAN BU SEÇİM DE, BİLHASSA MUHALEFETİN, İKİ OLAN GÖZLERİNİ, DÖRT AÇMALARI VE GAFLETE DÜŞMEMELERİ DUYRULUR..!!