HATAY HALKI VOLKAN DEMİRELİN HEYKELİNİ DİKMEYE KARARLI..

  • Yazar :BEDİR GÖRÜN
  • Eklenme Tarihi :03.10.2023 11:46

BU GÖZYAŞLARINI HATAY HALKI UNUTMAZ UNUTMAYACAK ..
Atakaş Hatayspor 6 şubat K.Maras depreminden sonra, önce yuvasını, futbolcusunu, spotif direktörünü, aşçısını, çaycısını en son ruhunu kaybetmiş olmasına rağmen, tanrının Hatay şehrine ve Atakaş Hatayspora bahşettigi bir "LUTUF" olan gönlü güzel, yüreği merhamet dolu, başkaları gibi çıkar ve menfaatleri icin ekmek yediği toprağı brakip gitmeyen, Anadolunun yiğit erkeği VOLKAN DEMİREL ve yönetimin, basta Atakaş Hataysporun onursal başkanı sayın Doç.Dr Lutfi Savaş, baskan yardımcısi Aydın TOKSÖZ, ve Atakas Hatayspor futbol şube sorumlusu, gençlerin umudu, Hatay spor camiasinin sevilen sayılan ismi Mehmet GÜZEL,in cok özverili, hummalı çalışmaları sonrası, yeniden baştan yaratilan bir futbol şehrini inşa etmişlerdir, emeği geçen herkese teşekkürler..
Volkan DEMİREL dedimde, sarf ettiği eform, mücadele, özverilik, öz Hataylı evladı yapmamıştır, ve her yorum ve röportaj konuşmasında içten gelen duygusallığı, gözlerinin dolması gözden kaçmıyor.
Trendyol finansi , puma, şort reklamı, Romanın Napoli özel maclarin ve kamp yerlerin ayarlanmasi gibi referansları hazirlayıcısı Volkan Demirel,dir.
Sivas macinda dahi bu görev başkasının üstlenmesi gerekirken idman yapacak sahayi mum ışığıyla bulan bir teknik direktörüdür Volkan DEMİREL.
Istanbulda riva tesislerinden, deplasman maçlarına yolculuk, dönüş ise tekrar konaklama İstanbul riva tesislerine,. sözde kendi sahamız dediğimiz ve tekrar istanbuldan Mersin sehir stadyuma, bu çekilmeyen kilometrelerce yorucu yolculuktan sonra buna ev sahipliği denirmi sizce..
Atakas Hataysporu ve Hatay halkını bir nebze olsun yarasina melhem olmak için canla başla fedakarlıklarını esirgemeyen VolkanDEMİREL, super lig 8 İstanbul takimlarin kurtlar sofrasında cetvelinin 7 sirada olup 11 puanla na mağlup olduğu takımının unvanını yaşattı Volkan DEMİREL..
Volkan DEMİREL Zatizaliniz bu deprem çocuklarınıa sahip çıktıysan, Hatay şehir halkında seni ölümsüzleştirmeye kararlıdır..