HEDİYENİZİ SEÇTİNİZ Mİ?

  • Yazar :Mustafa Sağlam
  • Eklenme Tarihi :07.05.2022 11:34

Teknolojik cihazlar, hayatı daha pratik ve eğlenceli hale getirmeye yardımcı olur. Hayatımıza hızlıca entegre olan bu cihazlar aynı zamanda harika hediyelerdir ve hayatı da oldukça kolaylaştırırlar. Bu yüzden bu haftaki köşe yazımda Anneler Günü’nde annenize hediye seçerken kararsız kalanlardansan hem annenin hayatını kolaylaştıracak hem de eğlenmesine, kendine vakit ayırmasına yardımcı olacak teknolojik hediyeleri konu aldım.

 

Annelerimiz de babalarımız da bebekliğimizden bugüne kadar olan her halimizi fotoğraf olarak saklar ve zaman zaman sakladıkları yerden çıkarıp bakarken tatlı bir tebessüm kaplar yüzlerini. Fotoğraf saklamayı ve fotoğraflarla geçmişi hatırlamayı seven anneler için dijital fotoğraf çerçevesi biçilmiş kaftan bir hediye olacaktır. Sen de annenle geçirdiğiniz güzel anları hatırlatan modern, şık ve zamana ayak uyduran hediyelerden dijital fotoğraf çerçevesini annene hediye edebilirsin. Annenin sevdiği bütün fotoğrafları düzenleyip slayt halinde gösteren çerçeveye yükleyebilirsin.

Teknolojiye meraklı anneler için tablet harika bir hediyedir. İnternetin olduğu her ortamda zamanını değerlendirmesi için annene alacağın en ideal hediye tablet olacaktır. Bu sayede annen istediği zaman film izleyebilecek, oyun oynayabilecek, müzik dinleyebilecek ve sosyal medyada gündemi takip edebilecek imkana sahip olacak.

Günümüzde oldukça yaygın kullanılmaya başlayan dijital süpürgeler yaygın adıyla robot süpürgeler annelerimiz göz bebeği olmaya devam ediyor! Ev işlerinde yardımcı olan robotlar; sessiz, hızlı ve her an temizlik yapabilme özelliği ile annelerimizin şu sıralar gözdesi. Robot süpürgeler, annelerimizin ev işlerindeki vazgeçilmez yardımcısı olurken aynı zamanda daha az yorulmasına ve kendine daha fazla zaman ayırmasına da katkı sağlayacak.

Annelerimiz her şeyin ötesinde bakım ve güzelliği seven kendini mutlu etmekten hoşlanan ve en iyi şekilde görünmeyi hak eden biricik varlıklarımız. Yeni nesil saç şekillendiriciler, saçlarını yıpratmadan ve kısa zamanda en güzel görüntüyü sağlarken anneni de oldukça mutlu edecektir. Saç şekillendiricilerin içeriğinde düz, yuvarlak ve bukle fırçaları kurutma özelliklerinin yanı sıra ısı ayarı yapan akıllı motorlar bulunuyor. Bu sayede annen her an kuaförden yeni çıkmış gibi mutlu hissedecek.  Yeni nesil saç şekillendiricilerle annenin saçları yıpranmayacak ve yanmayacak.