Melike ve Emre Evliliğe İlk Adımı Attı - Hatay Söz Gazetesi

Melike ve Emre Evliliğe İlk Adımı Attı

  • Eklenme Tarihi :21.06.2024 | 16:26
  • Muhabir :Haber Merkezi

Melike ve Emre Evliliğe İlk Adımı Attı

Hatay’ın köklü, saygın ve sevilen ailelerinden olan Şaşmaz ve Tuncay ailelerinde nişan heyecanı yaşandı.Emine&Mehmet Şaşmaz çiftinin dünyalar güzeli kızları Melike ile Safiye&Ali Tuncay çiftinin yakışıklı oğulları Emre Şaşmaz ailesinin Batıayaz’da bulunan malikanelerinde  gerçekleştirilen nişan merasimi ile nişan yüzüklerini takarak evliliğe ilk adımı attılar.

 Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Timur Şerif Şaşmaz’ın kız kardeşi olan Melike Şaşmaz ve Emre Tuncay’ın nişan merasimine katılım gösteren akraba ve sevenleri genç çiftin mutluluklarına ortak oldular.

Melike&Emre çifti güzellik ve şıklıkları ile herkesi kendilerine hayran bırakırken ,genç çift tek tek masaları dolaşarak davetlileri selamladılar.

Muhteşem bir organizasyon ile gerçekleşen törende nişan yüzüklerini takan aile büyükleri genç çifte hayırlı olsun diyerek Allah tamamına erdirsin dileklerinde bulundular.

Mutlulukları adeta gözlerinden okunan Melike&Emre çifti mutlu anlarında yanlarında yer alan tüm sevenlerine teşekkür ederek geceyi ölümsüzleştirmek adına bol bol objektiflere poz verdiler.